Kongre Yönetimi

Tıp kongreleri ve resmi işlerde farklı bir anlayış

Kongre yönetimindeki deneyimimiz ile, ilgili bütün faaliyetlerin düzgün bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Projenin bütün adımlarını; planlamadan, koordinasyona, sekreteryadan, operasyon yönetimine, proje sonrası ölçme ve değerlendirmeye kadar, en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve takibini gerçekleştiriyoruz.

Etkinlik Yönetimi

Tüm kurumsal etkinlikleriniz için “size özel” çözümler

Her türlü kurumsal etkinlik kapsamında; küçük bir toplantı, geniş katılımlı bir konferans, şirket içi aktiviteler, ödül töreni, ürün lansmanı veya bunların hepsinin bir kombinasyonu için “size özel” ekipler ve çözümler sunuyoruz.

 

DMC

Aynı kaliteyi ve hizmeti yurt dışında da alabilmek için

Sizlere iş ortaklarımızın hizmet verdiği ülkelerde sunduğumuz DMC hizmetlerimiz ile, küreselleşen dünyada markanızın yerini sağlamlaştırıyoruz.

 

Dernek Yönetimi

Her adımda verimli ve organize bir işleyiş

Derneklere sunduğumuz hizmetler ile, günlük idari ve yönetimsel faaliyetleri kolaylaştırıyor, bunun yanında artan hizmet kalitesiyle derneklerin hedeflerine ulaşmasını ve üyelerinin memnuniyetini sağlıyoruz.

Hibrid Etkinlikler

Yenilikçi ve efektif bir etkinlik anlayışı

Son yıllarda başta A.B.D olmak üzere, gerek mali gerekse de zamansal kısıtlar nedeniyle giderek yaygınlaşan hibrid etkinlikleri, bütün altyapı hizmetleriyle sizin için planlıyor ve hayata geçiriyoruz.